Типологія дітей – індиго та моделі їх поведінки

Матеріали по педагогіці » Діти–індиго та особливості їх виховання » Типологія дітей – індиго та моделі їх поведінки

Страница 2

Художники:

Ці діти набагато більш чуттєві, чим представники інших категорій Індиго. Звичайно вони легкої статури, хоч і не завжди. Вони занурені в різного роду мистецтва. Вони схильні до творчості, це майбутні вчителі і художники. До якої би сфери людської діяльності вони ні звернулися, вони завжди зберігають творчий підхід. Якщо вони йдуть у медицину, то з них виходять непогані хірурги або наукові співробітники. Коли вони приходять у мистецтво, саме з них виходять видатні актори. У віці 4-10 років вони можуть перепробувати себе в півтора десятках видів творчої діяльності, недовго позаймавшись одною справою і потім закидавши його. Тому я завжди говорю матерям майбутніх художників і музикантів: "Ніколи не купуйте інструмент - краще беріть його напрокат!" Індиго-художник може працювати одночасно з п'ятьма або шістьма різними інструментами, а, досягши підліткового віку, він вибирає один з них і стає майстром в обраній області.

Живучі у всіх вимірах:

Це четвертий тип Дітей Індиго. Вони крупніше, ніж інші Індиго. Коли їм виповнюється рік або два, ви вже не можете їм нічого сказати. Вони відповідають вам: "Я знаю. Я можу зробити це сам. Залиш мене". Це ті люди, що несуть у світ нові філософії і нові релігії. Вони можуть бути задирами і забіяками, тому що вони значно крупніше і тому що не вміють пристосовуватися, як інші три типи Індиго.

Перераховані нижче якості допоможуть вам визначити, чи є ваша дитина обдарованим.

Має підвищену чутливість.

Має надмірну енергію.

Йому швидко набридає будь-яка справа - може показатися, що він здатний сконцентрувати своя увага тільки на дуже короткий час.

Йому потрібне спілкування з емоційно-стійкими і спокійними дорослими.

Повстає проти авторитетів, якщо вони не орієнтовані на поважне до нього відношення.

Воліє самостійно вибирати спосіб навчання, особливо це стосується читання і математики.

Може швидко заточуватися, тому що сповнено великих ідей, але випробує недолік у ресурсах і людях, здатних допомогти в реалізації цих ідей.

Здобуває знання емпіричним шляхом, відмовляючись від зубріння і пасивного навчання.

Не в змозі сидіти на місці спокійно, якщо тільки не захоплений справою, що представляє для нього особистий інтерес.

Досить жалісливий; має безліч страхів, таких, як страх смерті або втрати близької людини.

Якщо невдача осягає його в ранньому віці, може кинути навчання, тому що в процесі неприйнятного для нього навчання розвивається постійний опір такому навчанню.

Усі ці якості властиві Дитині Індиго. Дані цієї організації збігаються з нашими відкриттями, що полягають у тім, що "обдаровані діти можуть замкнутися, коли почувають себе в небезпеці або випробують відчуження, і пожертвувати своєю здатністю до творчості тільки заради того, щоб "бути як усі". Багато дітей, яких ми тестуємо, показують високий рівень IQ, але також і те, що їхні творчі здібності "заблоковані".

Страницы: 1 2 

Більше про педагогіку:

Загальна характеристика металів
Метали є досить важливими елементами живої природи. Більшість металів входять до складу клітин вищих живих організмів. Питанням вивчення властивостей металів та відкриттям нових займається багато вчених. Всі періоди періодичної системи починаються з металів. Вздовж періодів поступово послаблюються ...

Реалізація діяльністного підходу в шкільній екологічній освіті на уроці географії
Безумовно, теоретичні знання повинні супроводжуватися формуванням відповідних умінь, застосуванням одержаних знань в практичній діяльності. На думку В.П. Голова, кінцева мета екологічної освіти не може бути досягнута вербальними засобами . У розробленій їм моделі екологічного утворення, він виділяє ...

Оцінка колективної навчальної діяльності учнів
Як відомо, музична діяльність на уроках, зокрема хоровий спів і слухання музики, має здебільшого колективний характер. Розучуючи пісню, вчителі і студенти-практиканти, як правило, прагнуть, аби школярі зрозуміли, що від старанності кожного учня залежить якість виконання твору класом. Вони висловлюю ...

Університетська освіта

Університетська освіта

Навчальна дисципліна “Університетська освіта” є однією з нормативних дисциплін циклу гуманітарної підготовки студентів.
Види та значення ігор

Види та значення ігор

Давно відомо, що при розвитку мислення і формуванні особистості важливу роль відіграє не тільки освітній фактор, але і характер ігрової діяльності.

Розділи

Copyright © 2020 - All Rights Reserved - www.educateua.com