Реалії та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні

Матеріали по педагогіці » Географічні особливості розвитку дошкільної освіти на території Кіровоградської області » Реалії та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні

Страница 2

З метою збільшення показника охоплення дітей дошкільною освітою, за рекомендаціями Міністерства освіти і науки молоді та спорту в регіонах запроваджуються різні форми залучення малюків до здобуття дошкільної освіти (рис. 2.6).

Завдяки організації різних форм здобуття дошкільної освіти відсоток охоплення дітей п’ятирічних дітей зріс до 98 відсотків (рис. 2.7).

Законом України "Про дошкільну освіту", повноваженнями місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування визначено завдання щодо створення належних умов для здобуття дітьми дошкільної освіти.

Рис. 2.4 Кількість дітей у дошкільних навчальних закладах по областях України

На виконання цього завдання, завдяки скоординованим діям місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування впродовж року вдалося відновити діяльність 163 дошкільних навчальних закладів (міська місцевість - 12, сільська місцевість - 151), введено в дію додатково 257 дитячих садків, з них: 4 новобудови у сільській місцевості, 236 закладів комунальної форми власності (міська місцевість 20, сільська місцевість - 216) та 17 приватної у пристосованих приміщеннях. Передано до комунальної власності 45 закладів (рис. 2.8).

Триває процес повернення дошкільних навчальних закладів для їх використання за призначенням, продовжено практику повернення садків через суди.

Страницы: 1 2 

Більше про педагогіку:

Характеристика розвитку психічних та мовленнєвих процесів у дітей з загальним недорозвиненням мовлення дошкільного віку
Не дивлячись на різну природу дефектів, у дітей з загальним недорозвитком мовлення на явні типові прояви, що вказують на систему порушення мовленнєвої діяльності. Однією із провідних ознак є більш пізній початок мовлення: перші слова з’являються до трьох-чотирьох, а інколи і до п’яти років, мовленн ...

Аналіз поглядів на впровадження Болонського процесу в Україні
Логічно, що Болонський процес на Україні теж має палких ентузіастів та прихильників та скептиків і противників. Прихильники приєднання до Болонського процесу в Україні вважають, що таке приєднання відповідає завданням модернізації вітчизняної освіти, інтеграції у світовий освітній простір. Це відпо ...

Українсько-канадський проект "Демократична освіта"
Українсько-канадський проект "Демократична освіта" було створено з метою допомогти вищім навчальним закладам України створити програму з вивчення демократії, а також підтримати зусилля українських учених у дослідженні широкого кола питань, пов’язаних із розвитком демократії в Україні. Про ...

Університетська освіта

Університетська освіта

Навчальна дисципліна “Університетська освіта” є однією з нормативних дисциплін циклу гуманітарної підготовки студентів.
Види та значення ігор

Види та значення ігор

Давно відомо, що при розвитку мислення і формуванні особистості важливу роль відіграє не тільки освітній фактор, але і характер ігрової діяльності.

Розділи

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educateua.com