Структура університету

Матеріали по педагогіці » Паризький університет » Структура університету

Паризький університет складається з семи кафедр і факультетів: хімія, інженерія, математика, медицина, фізика, науки про життя, науки про землю, навколишнього середовища та біорізноманіття. До його складу входить 8 факультетів: Інститут психології з близько 100 різними лабораторіями (66 відносяться до CNRS) та 6 докторських шкіл.

Факультети:

Факультет гуманітарних наук

Факультет права

Факультет медицини

Медично-біологічний факультет

Факультет зубної хірургії

Факультет фармацевтики та біології

Факультет математики та інформатики

Факультет фізкультури і спорту

Він може похвалитися інженерним училищем - Polytech'Paris UPMC, Паризьким інститутом астрофізики, Інститутом Анрі Пуанкаре і 3 морськими станціями в Roscoff, Banyuls і Вільфранш-сюр-Мер, які мають статус наукових обсерваторій.

Академічні ступені.

Взагалі, навчання поділяється на 3 цикли:

Здобуття загальної або науково-технічної університетської освіти(2 роки і закінчується здачею іспиту)

Складається із двох-трьох років навчання. По закінченні першого року видається диплом ліценціата, а наступний закінчується одержанням диплома магістра.

Протягом третього циклу поглиблено вивчається обрана спеціальність, він супроводжується самостійною науковою працею, тему якої претенденти зобов'язані сформулювати до вступу на програму. При успішному закінченні цього етапу видається диплом про спеціальну вищу освіту або поглиблену освіту.

В університеті на даний час навчається 31000 студентів, включаючи 3400 аспірантів і 6400 іноземних студентів.

Більше про педагогіку:

Аналіз, на основі програм початкових класів, творів образотворчого мистецтва, які вивчаються у початковій школі
Виховний потенціал мистецтва міститься у самій його суті і пояснюється тим, що емоційна сторона свідомості, естетичні ідеали особистості – первинні стосовно інтелекту в формуванні духовних інтересів, ставлення до світу взагалі. З-поміж інших видів мистецтва образотворче є унікальним у вирішенні зав ...

Аналіз професійної діяльності фахівця
Діяльність фахівця «Молодший спеціаліст з обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем» пов’язана з маркетингом обслуговуванням, експлуатацією окремих складових інтелектуальних інтегрованих систем управління об’єктами і процесами видобування, перетворення, виробництва матеріалів, виробів прод ...

Особливості організації позакласної роботи з математики
Основні положення дипломного дослідження перевіряли в ході дослідно-експериментальної роботи. В констатувальному експерименті ми виявили стан проблеми у практиці сучасного загальноосвітнього закладу (пункт 2.3. даної роботи). Метою формувального експерименту було обґрунтувати та теоретично перевіри ...

Університетська освіта

Університетська освіта

Навчальна дисципліна “Університетська освіта” є однією з нормативних дисциплін циклу гуманітарної підготовки студентів.
Види та значення ігор

Види та значення ігор

Давно відомо, що при розвитку мислення і формуванні особистості важливу роль відіграє не тільки освітній фактор, але і характер ігрової діяльності.

Розділи

Copyright © 2020 - All Rights Reserved - www.educateua.com